KLUBOWICZKA ROKU 2015 - MARTA Sadło.

Na treningi do klubu MRS.SPORTY chodzę razem z mamą od początku jego otwarcia w moim mieście. Początkowo chodziłam na treningi tylko dla rozrywki i lepszego samopoczucia, nie myślałam o zmianie wagi. Zawsze wydawało mi się to czymś niemożliwym dla mnie. Sukcesy kolejnych klubowiczek i wspaniałe trenerki zachęciły mnie do zmiany mojego nastawienia- chciałam spróbować.

Nie zawiodłam się, schudłam 6 kg i w lutym 2015 zostałam klubowiczką miesiąca. Ten sukces tylko zmobilizował mnie do dalszej pracy:) Tak oto do chwili obecnej zrzuciłam 20 kg tkanki tłuszczowej, zmniejszyłam obwody ciała i znacznie poprawiłam wydolność organizmu.

 

Najprzyjemniejszym efektem okazała się jednak zmiana rozmiaru: z 44 na 36/38. To dało możliwość do poświęcania się największemu hobby każdej kobiety- zakupom! Wymiany wymagała cała garderoba. Reakcje znajomych i rodziny też są fantastyczne, wszyscy zachwalają mój nowy wygląd.

 

Wszystkim Panią mogę więc powiedzieć: To naprawdę da się zrobić, trzeba tylko mocno tego chcieć. Treningi w klubie stwarzają niesamowite możliwości, a trenerki zawsze służą profesjonalnym wsparciem. Reszta zależy już tylko od nas!

 

29. stycznia 2016 r.
Zamknij menu