Skóra bez celulittu? - porada trenerki Moniki

Wymodelowana sylwetka, jędrna skóra - trening w Mrs.Sporty  to naturalny kosmetyk działający od wewnątrz.

Jędrną skórę zawdzięczamy mięśniom i zwartej tkance łącznej. W klubie fitness Mrs.Sporty Zabrze kobiety w każdym wieku mogą rozwijać mięśnie, redukować tkankę tłuszczową i poprawiać wygląd sylwetki dzięki regularnym treningom.

„Jędrna skóra ma nie tyle związek z wiekiem, co z mięśniami i tkanką łączną” - wyjaśnia Monika trenerka MRS SPORTY w Zabrzu. Wzmocnienie mięśni i tkanki łącznej dzięki wydajnym treningom jest możliwe w każdym wieku. Regularne ćwiczenia fizyczne oraz rozwinięte mięśnie powodują zmniejszenie komórek tłuszczowych oraz wygładzenie skóry.

„Dzięki mięśniom wyglądamy zdecydowanie ładniej, ponieważ działają od wewnątrz jak naturalny kosmetyk” - trafnie ujmuje to Monika. Treningi w klubie Mrs.Sporty mają jeszcze jeden pozytywny skutek: redukują poziom stresu i pobudzają produkcję hormonów wzrostu, dbając w ten sposób o zdrowy wygląd skóry. Panie, które przed latem chcą poprawić wygląd swojej skóry, powinny już teraz zgłosić się do klubu. Widoczne efekty można osiągnąć, ćwicząc przez 30 minut dwa lub trzy razy w tygodniu.


Wypróbuj nas i umów się trening pokazowy.

05. maja 2015 r.
Zamknij menu