Mrs.Sporty Zamość

Przyjazny trening w kobiecym gronie pod stałą opieką trenera personalnego

Witamy na naszej stronie!

Jedyny w swoim rodzaju sportowo zdrowotny klub dla kobiet w Zamościu!

Już teraz masz świetną okazję i możliwości, aby zrealizować swój cel! Z nami uda Ci się:

·        Zmniejszyć obwód w talii lub biodrach,

·        Pozbyć się niechcianych kilku kilogramów,

·        Wzmocnić mięśnie brzucha i kręgosłupa

·        Poprawić krążenie

·        Zmienić nawyki żywieniowe

·        Poczuć się pięknie w swojej jędrniejszej skórze

Klub Mrs.Sporty Zamość  zapewnia Wam trenerów personalnych, którzy są do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania treningu, aby wspierać Was i motywować do osiągnięcia postawionych sobie celów.

Jeżeli myślicie, że nie macie na to czasu, to wyobraźcie sobie, że wydajny trening interwałowy w klubie Mrs Sporty Zamość trwa tylko 30 min, gdzie na specjalistycznych urządzeniach bez obciążania stawów i kręgosłupa wzmocnicie mięśnie i spalicie tkankę tłuszczową.

Nie musicie nas daleko szukać i dojeżdżać poza miasto, ponieważ klub MRS Sporty Zamość jest zlokalizowany w domu Handlowym „Tomasz” na Nowym Mieście

Chcesz to wszystko sprawdzić ?

Nic prostszego. Po prostu zadzwoń i umów się na konsultację lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Zamość
Dariusz Wojtkowski
ul. M. Reja 21 (DH Tomasz)
22-400 Zamość
Polska
+48 690022632
Dariusz Wojtkowski
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:00 - 12:00 / 15:30 - 20:30
Wtorek
08:00 - 11:00 / 15:30 - 20:30
Środa
08:00 - 12:00 / 15:30 - 20:30
Czwartek
08:00 - 11:00 / 15:30 - 20:30
Piątek
08:00 - 12:00 / 15:30 - 20:30
Sobota
09:00 - 13:00
  • Nasza koncepcja
    Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

    Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

    Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Klub sportowy fitness dla kobiet Mrs.Sporty Zamość to skuteczny sposób na poprawę zdrowia, sylwetki i samopoczucia

Chcemy aby nasz klub fitness MRS.Sporty Zamość był miejscem, gdzie przychodzi się z przyjemnością. Dlatego nasz personel dokłada starań, aby każda z Pań mogła osiągnąć postawione sobie cele zdrowotne lub sportowe.
Przed pierwszym treningiem, o czym możecie się wkrótce przekonać, trenerzy MRS.Sporty Zamość wykonają staranne pomiary i analizę składu ciała każdej z Pań. Następnie dostosują program treningowo – żywieniowy i cyklicznie będą monitorować postępy.

Regularność ćwiczeń ma fundamentalne znaczenie dla uzyskania zamierzonych efektów. Trenerzy MRS.Sporty doskonale o tym wiedzą i dlatego dużo wysiłku wkładają w indywidualną opiekę i motywowanie do udziału w zajęciach. Zależy im, aby Panie polubiły trening i dobrze się czuły, na każdym spotkaniu.
Dzięki temu, że na zajęciach pracujemy nad różnymi partiami mięśni, uzyskujemy trwały efekt poprawy jeśli chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej (bez efektu jo-jo).

Forma aktywności jaką proponuje klub MRS.Sporty Zamość jest bezpieczna dla Pań w każdym wieku a nawet dla osób z problemami zdrowotnymi. Wykorzystywane w naszym klubie fitness urządzania hydrauliczne zapewniają, to że opór podczas ćwiczeń dostosowuje się do umiejętności i możliwości wysiłkowych osoby ćwiczącej. Można to porównać do ćwiczeń w wodzie, gdzie mięśnie wzmacniane są bez nadmiernego obciążania stawów i kręgosłupa. Dodatkowo trenerzy Mrs.Sporty , przez cały trening, korygują postawę osób ćwiczących, aby ułożenie układu kostnego było prawidłowe, a mięśnie pracowały we właściwym zakresie.

Na każdym treningu w fitness MRS.Sporty personel monitoruje tętno pracy serca każdej z Pań, aby ćwiczenia prowadzone były zgodnie z założeniami treningu interwałowego. Pomaga to uzyskać lepszą wytrzymałość i wydolność organizmu, a przy okazji wpływa na poprawę przemiany materii.

W siłowni Mrs.Sporty Zamość szczególną uwagę poświęca się mięśniom brzucha, ponieważ zgromadzony w jamie brzusznej tłuszcz jest aktywny metabolicznie. Może to wpływać na przewlekłe procesy zapalne tkanek i wywoływać różnego rodzaju choroby. Między innymi wzrasta ryzyko zakrzepicy. Nasz personel MRS.Sporty, ma świadomość, że intensywny, 30 minutowy trening obwodowy, pomaga Paniom zmniejszyć tkankę tłuszczową i poprawia ich metabolizm.
Spalając tkankę tłuszczową dbamy nie tylko sylwetkę, ale także zmniejszamy ryzyko zapadania na przewlekłe choroby. Dodatkowo otrzymujemy zastrzyk energii i poprawiamy samopoczucie dzięki wydzielającym się podczas wysiłku fizycznego endorfinom.
Zamknij menu