Dzień Otwarty - odbierz za darmo swój pakiet powitalny!

Klub sportowy zaprasza na promocję

Klub Mrs.Sporty Zamość zaprasza wszystkie zainteresowane panie na Dzień Otwarty organizowany 20 września 2017. Taki dzień jest tylko raz w roku, dlatego specjalnie dla Ciebie, otwieramy dziś Drzwi do naszego klubu, a wraz z nimi przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy pakiet powitalny. 

W tym dniu mile widziane są zarówno klubowiczki ze swoimi koleżankami, jak i zainteresowane panie w każdym wieku, które będą miały możliwość obejrzenia położonego w sąsiedztwie klubu sportowego przeznaczonego tylko dla kobiet oraz zyskają szansę przekonania się o skuteczności treningu Mrs.Sporty.

Dzień Otwarty w Mrs.Sporty to doskonała okazja dla wszystkich mieszkanek Zamościa oraz okolic, które chcą żyć lepiej i zdrowiej. Paniom, które nas odwiedzą, pokażemy, jak mogą zrealizować swoje cele bez dużych nakładów czasowych dzięki niezwykłej koncepcji treningowej wraz ze wsparciem dietetycznym, opartym na zdrowym żywieniu. Będzie to również okazja do indywidualnej rozmowy z naszymi klubowiczkami i przekonania się samemu, jak niezwykła atmosfera u nas panuje.

W Dniu Otwartym wszyszkie zainteresowane panie będą mogły skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała oraz dowiedzą się wszystkiego na temat skuteczności koncepcji treningowej Mrs.Sporty. Połączenie ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych podczas 30-minutowego treningu obwodowego sprawia, że tkanka tłuszczowa spalana jest już od pierwszej minuty. 
Dzięki naszej koncepcji treningów i odżywiania można szybko i bez męczących diet pozbyć się niezdrowych, zbędnych kilogramów, wzmocnić ciało, rozbudować mięśnie, wymodelować problematyczne partie, a także pozbyć się dolegliwości bólowych. Oprócz tego klub jest miejscem, w którym panie spędzają miło czas i często zawierają nowe przyjaźnie.O tym wszystkim można się będzie się przekonać, przychodząc 20 września do nas..


Już teraz odbierz od naszych trenerów darmowy karnet na treningi w naszym klubie dla osoby, którą chcesz zaprosić ze sobą w tym dniu!

środa 20.09 w godzinach otwarcia klubu 8-12 i 16-20

LICZBA MIEJSC OBJĘTYCH PROMOCJĄ JEST OGRANICZONA
ZAPISY NA LIŚCIE NA RECEPCJI.


Za każdą osobę, która zapisze się z Twojego polecenia otrzymasz od nas prezent.


A co Ty zrobisz dla siebie w tej jesieni?

02. września 2017 r.
Zamknij menu