Klubowiczka Lipca 2017r. - Monika Rój

Monika jest naszą Klubowiczką od pierwszych dni działania klubu. Ma 40 lat, zajmuje się prowadzeniem własnej firmy – jest specjalistką od aranżacji i wystroju okien. Rok temu rozpoczęła dietę pod okiem dietetyczki. W ciągu 6 miesięcy zrzuciła już 20 kg!

1.       Co osiągnęłaś dzięki Mrs.Sporty?
„Przyszłam do klubu w listopadzie, zaraz po otwarciu. Byłam zmotywowana, żeby zrobić coś dla siebie i zacząć się ruszać. Choruję na stawy, więc moje możliwości są trochę ograniczone. W klubie dowiedziałam się, że maszyny są bezpieczne dla stawów i to mnie skusiło. Warto było spróbować, bo czuję się świetnie. Nic mi nie dokucza, stałam się sprawniejsza, mam lepszą kondycję, a waga nie idzie w górę!”

2.       Jak wyglądało Twoje życie zanim zaczęłaś u nas trenować?
„Rutyna – rano śniadanie i wyjazd do pracy, po powrocie obiado-kolacja i zajęcia w domu: pranie, sprzątanie itp. Wydawało mi się, że na jakiś sport nie mam w ogóle czasu. Ale to nieprawda! Jak sobie coś postanowisz i zrobisz pierwszy krok to wciąga. Tym bardziej, że są efekty. Poznajesz nowych ludzi. Trzy razy w tygodniu przychodzę do klubu i jest to moje 30-40 minut.

3.       Jak zaczęła się Twoja przygoda z Mrs.Sporty?
,,Przeczytałam posta na facebook i stwierdziłam, że może spróbuję. Blisko mojej pracy, krótki trening, dogodne godziny otwarcia. Więc się skusiłam i tak się zaczęło.”

4.       Co się zmieniło w Twoim życiu odkąd regularnie uprawiasz sport?
„Moje ciało jest sprawniejsze, nie bolą mnie kolana, nie bolą plecy, nie mam zadyszki wchodząc na trzecie piętro!’’

5.       Co Cię najbardziej motywuje? , jaki jest sekret Twojego sukcesu?
„Lepsze samopoczucie, kondycja, wygląd. Sukcesem jest to, że daję radę być w klubie 3 x w tygodniu!’’

6.       Co radziłabyś innym kobietom, aby osiągnęły sukces?
,,Dajcie sobie szansę! Ja też myślałam, że to na pewno nie dla mnie, a teraz jak nie mogę iść na trening, to mam wyrzuty sumienia!’’

 

 

 

 

Trzymamy kciuki za Twoje dalsze sukcesy!

Zespół Mrs. Sporty J

06. lipca 2017 r.
Zamknij menu