Dzień Otwartych Drzwi 29.08.2019 Atrakcje!!

Czwartek 29.08.2019 8:30-12:00 15:00-19:30

Dzień otwartych drzwi w Mrs. Sporty Zielona Góra, już w czwartek 29.08.2019, zadzwoń 794 932 399 lub napisz do nas wiadomość prywatną i zarezerwuj miejsce na:

Konsultację trenerską/dietetyczną i profesjonalną analizę składu masy ciała z omówieniem.

Każda Pani, która się do nas zapisze w tym dniu otrzyma:

     

  • 100% rabatu na pakiet startowy

  • Jadłospis na 7 dni oparty o zalecenia diety Śródziemnomorskiej (skuteczność diety poparta wieloma badaniami naukowymi)

  • Dwa masaże limfatyczne RECOVERY BOOTS

  •  

Mrs. Sporty to klub tylko dla kobiet, w każdym wieku, ćwiczą u nas bardzo młode dziewczyny oraz Panie w starszym wieku. Ćwiczenia i ich intensywność dopasowujemy indywidualnie pod konkretny cel oraz stan zdrowia, również jest to miejsce dla osób z problemami zdrowotnymi - bóle pleców, kolan, zwyrodnienia, choroby metaboliczne itd.

Nasza profesjonalna kadra trenerska oraz dietetyk kliniczny towarzyszą Paniom podczas treningu oraz co miesiąc spotykają się na indywidualne konsultacje, gdzie całą swoją wiedzą i doświadczeniem sprawiają, że jeśli tylko się posłuchacie to w 100% osiągniecie swój cel - niezależnie czy jest to zrzucenie nadmiernej masy ciała, przybranie masy mięśniowej, zniwelowanie bólu, poprawienie wyników cholesterolu, ciśnienia, glukozy itd.

 

Naszą misją jest Wasze zdrowie, dobre samopoczucie i świetna sylwetka. Przyjdź w ten dzień i sama się przekonaj.

23. sierpnia 2019 r.
Zamknij menu