klubowiczka miesiąca maj 2017

Jola - klubowiczka miesiąca maj 2017

Hura!!!

Zostałam Klubowiczką Miesiąca, z czego się bardzo cieszę, ale prawdziwą satysfakcję dają efekty spędzania czasu w Klubie na ćwiczeniach. Zrzuciłam (bez specjalnej diety) -6kg, czyli akurat tyle ile chciałam, a w pasie i biodrach wyszczuplałam po kilkanaście cm. Pojawiły mi się odpowiednie proporcje zawartości mięśni, tłuszczu i wody. Poczułam się lżejsza i szczuplejsza, co poprawiło mi bardzo samopoczucie. Faktem jest, że chodziłam na zajęcia regularnie 3 razy w tygodniu i słuchałam pilnie wskazówek trenerów, dotyczących ćwiczeń i żywienia. Dzięki czemu nawet jeśli wyjeżdzałam na dłuższy czas (ponad miesiąc) udało mi się utrzymać wagę.

Wdzięczna jestem synowej, od której dowiedziałam się o klubie. Przyszłam , spróbowałam i zostałam. Bardzo mi się tu podoba, miła atmosfera, przyjaźń i sympatyczni trenerzy. Co bardzo istotne mogę tutaj przyjść kiedy i o której mi pasuje.

 

Klub naprawdę godny polecenia wszystkim kobietom, młodym i starszym, sprawnym i tym mniej sprawnym. To lepsze niż leżenie na kanapie "z pilotem w ręku". Przychodzę tutaj chętnie, spotykam wiele sympatycznych klubowiczek i mam nadzieję, że będę tutaj jeszcze długo mogła przychodzić i nadal cieszyć się figurą i sprawnością fizyczną. 

31. maja 2017 r.
Zamknij menu